Wypożyczalnia i szkolenia WinterGroup-QBL

Obiekt wypożyczalni QBL-Wintergroup znajduje się w odległości zaledwie kilkudziesięciu metrów od wyciągu krzesełkowego Czantoria.

Szkoła Narciarska: 500 555 165   Wypożyczalnia: 605 723 319    Serwis: 609 388 228
  • Wypożyczalnia wyposażona w ponad dwieście kompletów sprzętu wypożyczalnia narciarska, prestiżowe centrum testowe firm Vӧlkl oraz Head, a także profesjonalny serwis i centrum szkolenia sportów zimowych.
  • Wypożyczalnia QBL-Wintergroup należy do prestiżowej sieci wypożyczalni Wintergroup zrzeszającej najlepsze tego typu obiekty w Polsce i jest jedną z najnowocześniejszych wypożyczalni sprzętu zimowego w Polsce.

 

Centrum szkolenia QBL zrzesza młodych, doświadczonych instruktorów, którzy mają do czynienia z jazdą na nartach lub snowboardzie od dziecka. Sporty zimowe dla nich to pasja, którą chętnie się dzielą z początkującymi narciarzami i snowboardzistami. Doświadczenie naszych instruktorów oraz ich umiejętności pozwalają na doszkalanie dobrze jeżdżących narciarzy oraz prowadzenie treningów na tyczkach dla zaawansowanych.

Zapraszamy do rozpoczęcia swojej przygody z narciarstwem i snowboardem w szkole QBL.

 

Adres:
KOLEJ LINOWA „CZANTORIA” Sp. z o.o.
43-450 Ustroń, ul. 3 Maja 130

Czynne:
Internet:
czantoria@czantoria.net
www.czantoria.net

Telefony:
Tel. 033 854 35 50 / Fax 033 854 35 50
Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby
“Nowe formy aktywnego wypoczynku dzięki rozbudowie i podniesieniu jakości infrastruktury sportowej Góry Czantoria”
Kolej Linowa Czantoria Sp. z o.o. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 Informacje źródłowe na temat Regionalnego
Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.silesia-region.pl